Image

Друзі/учні школи. Як створити свою команду

Для чого друзі?

Більшість частину свого життя ти проводиш у школі. Школа - це не лише уроки, а й перерви, спільні заходи, спортивні змагання тощо. Але якщо хочеш щось змінити, то потрібна надійна команда. Бо один у полі - не воїн.

Щоб створити команду, потрібно взяти тих, хто дійсно може бути корисним для виконання конкретного завдання. Для цього склади свій власний список, куди запиши всіх, кого пригадав/ла. Для початку давай згадаємо, з ким ти товаришуєш у класі, школі; потім допишемо тих, з ким ти вже співпрацював/ла з будь-якого питання; додай тих, з ким ти хочеш співпрацювати.  До цього списку можуть входити не лише учні, але й дорослі.

Тепер попрацюємо з твоїм списком. Візьми чотири кольорові маркери (наприклад, зелений, червоний, чорний, синій) і виконай наступне завдання:

  • підкресли зеленим кольором, кого б ти взяв/ла у свою команду, якщо потрібно підготувати свято для учнів класу/школи;
  • підкресли червоним кольором, кого б ти взяв/ла у свою команду, якщо потрібно організувати освітній захід для учнів класу/школи;
  • підкресли чорним кольором, кого б ти взяв/ла для організації і проведення спортивного заходу;
  • підкресли синім кольором, кого б ти взяв/ла на зустріч із директором школи щодо проведення загальношкільного заходу (наприклад, тематичної дискотеки).

Уважно подивись на отриманий результат. Якщо у тебе є ті, кого ти обрав/ла 3-4 рази, то це є твоя команда, з якою можна у вогонь і у воду. Але й інші у твоєму списку є потенційними  членами твоєї команди, яких можна долучати до організації спільних заходів.

А ще між ними потрібно розподілити ролі

Робота в команді може бути теж такою